Zdecyduj co chcesz otrzymać

W 2019 roku e-Fundacja pragnie realizować jeden z celów do których została powołana.

Ponieważ ilość środków i czasu jest ograniczona, uda się zrealizować tylko jeden projekt. W związku z tym postanowiliśmy oddać w wasze ręce decyzję co zrobić…

Proszę wybrać aplikacje:
1 ) System księgowy dla organizacji pozarządowych
SMS o treści: ankieta e 1

2 ) Bazę wiedzy z zagadnieniami księgowymi związanymi z prowadzeniem organizacji pozarządowej

SMS o treści: ankieta e 2
Aby wziąć udział w ankiecie, wyślij SMS o treści: ankieta e 1 lub 2
pod numer 71480
Koszt SMS’a to: 1.23 PLN z VAT
Ankietę obsługuje system CashBill

REGULAMIN SONDY SMS

1. Postanowienia wstępne

1. Organizatorem sondy SMS jest e-Fundacja z siedzibą w Warszawie przy ulicy Oczapowskiego 4, NIP: 5242799127; REGON: 364169240
  2. Organizator ponosi odpowiedzialność za treść i formułę sondy.
  3. Sonda trwa od dnia 25.11.2018 roku od godz. 00:00 do dnia 31.01.2019 roku do godz. 24:00
  4. W sondzie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby pełnoletnie.
  5. Warunkiem koniecznym oddania głosu w sondzie jest posiadanie telefonu komórkowego zarejestrowanego w jednej z polskich sieci GSM (T-MOBILE, PLUS GSM, ORANGE, PLAY).
  6. Organizator zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań w celu wykonania projektu, który zdobędzie największą ilość głosów w sondzie, jednak nie ponosi odpowiedzialności gdy z przyczyn od niego niezależnych nie będzie to możliwe.

2. Zasady uczestnictwa w serwisie.

1. Warunkiem oddania głosu w sondzie jest pozostawienie swojego zgłoszenia za pośrednictwem wiadomości SMS od dnia 25.11.2018 roku od godz. 00:00 do dnia 31.01.2019 roku do godz. 24:00. Wiadomość SMS powinna zawierać prefiks ankieta e oraz numer projektu. Poprawny skład wiadomości przedstawia poniższy przykład: „ankieta e 1” lub „ankieta e 2”. Zgłoszenie należy wysłać za pomocą wiadomości SMS pod numer SMS Premium 71480.
  2. Ważne są jedynie zgłoszenia pozostawione za pośrednictwem SMS, wysłane pod numer 71480. Koszt wysłania jednego SMSa pod numer 71480 wynosi 1,00 zł netto/ 1,23 zł z VAT.
  3. Jeden uczestnik może pozostawić nieograniczoną liczbę zgłoszeń.
  4. Wiadomości SMS, które dotrą do Organizatora przed lub po wskazanym terminie trwania danej edycji sondy, określonych w § 2, nie będą uwzględniane w sondzie.
  5. Chwilą przesłania SMS jest chwila jego zarejestrowania w panelu systemowym, który w imieniu Organizatora, poprzez system teleinformatyczny przyjmuje wszystkie zgłoszenia. Operatorem płatności SMS jest CashBill S.A.

3. Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje dotyczące sondy należy przesyłać na adres: e-Fundacja, 01-843 Warszawie, ul. Oczapowskiego 4.
  2. Reklamacje zgłasza się wyłącznie w formie pisemnej wraz z opisem reklamacji i jej szczegółowym uzasadnieniem w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty zaistnienia podstawy reklamacji pod rygorem wygaśnięcia jakichkolwiek roszczeń takiego uczestnika w związku z oddaniem głosu w sondzie, a w każdym razie nie później niż w terminie 14 dni od dnia zakończenia sondy, albo w terminie 14 dni od dnia otrzymania odpowiedzi na reklamację, jeżeli została ona zgłoszona w terminie. Reklamacje związane z sondą rozstrzyga Organizator.
  3. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty otrzymania reklamacji przez Organizatora.
  4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za usługi telekomunikacyjne, z których korzystać będą uczestnicy głosujący w sondzie.

4. Postanowienia końcowe

1. Oddanie głosu w sondzie oznacza wyrażenie zgody na warunki niniejszego Regulaminu.
  2. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w regulaminie decyzje podejmuje Organizator.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie w czasie trwania sondy i zobowiązuje się do natychmiastowego opublikowania zmienionego regulaminu w miejscach, w których uprzednio opublikował regulamin sondy. Zmiany w regulaminie nie powodują anulowania przyjętych zgłoszeń przed tymi zmianami oraz nie powodują obniżenia ich rangi oraz wartości.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu sondy, jej przerwania lub zawieszenia z ważnych przyczyn niezależnych od Organizatora.
  5. Organizator nie zwraca osobom, których wiadomości SMS nie dotarły pod podany numer w określonych w regulaminie terminach, kosztów wysłania tych SMS.
  6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia zagubione przez System SMS, treści przesyłane SMS-em, indywidualne ustawienia telefonów komórkowych oraz sposobu ich konfiguracji, a także ustawień występujących u operatorów sieci komórkowych
  7. Operatorzy GSM odpowiadają jedynie za prawidłowe wykonanie usług telekomunikacyjnych w zakresie przesyłania wiadomości SMS w ramach usługi.

Written by AdamP